Kontakt: steroidscent@gmail.com Ceny sterydów
STEROIDSCENTER - Centrum Informacji o Sterydach! sterydy doping kulturystyka anaboliki koksy ceny cykle opis steroid Pozytywny wpływ SAA na tkankę tłuszczową

Pozytywny wpływ SAA na tkankę tłuszczową


SAA mają pozytywny wpływ na zarządzanie i magazynowanie tkanki tłuszczowej. Istnieją tego 3 przyczyny. Po pierwsze, SAA redukują ilość uwalnianej insuliny w odpowiedzi na przyjęcie składników pokarmowych i poprawiają wrażliwość na nią. Dzieje się tak częściowo dzięki polepszeniu tempa syntezy CP i innych czynników metabolicznych wynikających z tego, że komórki mięśniowe sportowców lepiej absorbują składniki odżywcze takie jak węglowodany pod postacią glukozy i glikogenu oraz białka w formie aminokwasów. Insulina jest jednocześnie antykatabolikiem i anabolikiem. Wspaniale działa na komórki mięśniowe, jednakże powoduję również przemianę glukozy w glicerol, a ten w trójglicerydy. Insulina może więc zwiększać zapasy tłuszczu i powodować wzrost komórek tłuszczowych. Spadek uwalniania insuliny i wzrost wrażliwości insulinowej oznaczają lepsze zużycie składników pokarmowych dla wzrostu mięśni.

Drugim powodem dotyczącym wpływu SAA na tłuszcz jest to, że testosteron blokuje aktywności hormonu syntetyzującego tłuszcz zwanego lipazą lipoproteinową. Ponieważ lipaza lipoproteinowa zostaje zablokowana, mniej może zostać wyprodukowane i odłożone. To samo działanie posiada również GH.

Trzecim sposobem, w jaki testosteron wpływa na syntezę tłuszczu nie jest pozytywny. Kiedy poziom testosteronu jest podniesiony, większa jego część jest konwertowana w estrogeny przy udziale enzymu odpowiedzialnego za konwersję, zwanego aromatazą. Nazywane jest to aromatyzacją, ważnym terminem, którego znaczenie trzeba zrozumieć zanim użytkownik zapozna się z kolejną porcją informacji zawartej na stronie! Estrogeny z kolei zwiększają odkładanie się tłuszczu w miejscach typowych kobietom i hamują działanie HPTA. Dobrze, że estrogeny zwiększają przynajmniej produkcję GH.

» Strona główna

» Produkty

» Cennik

» Kontakt

» Forum

» Doping

» Dieta

» Trening