Kontakt: steroidscent@gmail.com Ceny sterydów
STEROIDSCENTER - Centrum Informacji o Sterydach! sterydy doping kulturystyka anaboliki koksy ceny cykle opis steroid Czym są sterydy

Czym są sterydy?


Przed przeczytaniem innych sekcji, istotne jest, by czytelnik miał podstawowe pojęcie o naturalnej produkcji testosteronu i jego działaniu. Jest to prawdopodobnie nudne dla wielu czytelników, lecz jednocześnie, jest niezbędną podstawową wiedzą. Poza tym oczywistym faktem, jest to rodzaj zabawy, który pozwala dowiedzieć się, co jeszcze "chłopcy" potrafią robić. Należy ostrzec niektórych czytelników przed stylem pisarskim: tak więc część może poczuć się zakłopotana otwartością dotyczącą jakiegokolwiek tematu włączając seksualność. Autorzy nie mają zamiaru przepraszać nikogo, kto wybrał czytanie tej lektury. Mówiąc szczerze, to nasze prawo do wolności słowa, a czytelnika do wyboru, by nie czytać lub nie zgadzać się. Istnieje kilka hormonów płciowych. Niektóre takie jak estradiol, estron i progesteron są hormonami płciowymi należącymi do grupy estrogenów. Androstenedion, androstenediol i testosteron określane są mianem naturalnie występujących endogenicznych (produkowanych w organizmie) androgenów. Poprzednia grupa to czołowe hormony żeńskie odpowiedzialne za formację cech płciowych związanych z odkładaniem tłuszczu w typowych dla kobiet miejscach takich jak piersi, uda, pośladki, jak również za formację i kształtowanie żeńskich organów płciowych. Druga grupa, androgeny, to czołowe hormony męskie, które są odpowiedzialne za cechy takie jak niższy głos, większa masa kości i mięśni, owłosienie na twarzy, zwiększone owłosienie ciała, formacja i rozwój męskich organów płciowych oraz agresja.

Pomyśleć, że ostatnia cecha jest również prawdziwa w przypadku estrogenów, gdyż zespół napięcia przedmiesiączkowego jest tłumaczeniem dla mordercy (bo jest)!

Zarówno mężczyźni jak i kobiety produkują androgeny i estrogeny. Dominantą u kobiet jest wytwarzanie estrogenów, zaś u mężczyzn - androgenów. Gdyby to zamienić, każda z płci do pewnego stopnia przejęłaby cechy charakterystyczne drugiej. Naszym głównym celem innych sekcji jest męski androgen, testosteron, i prawie wszystkie jego niekończące się pochodne i estry. Przeciętnie, mężczyzna produkuje 4 - 10 mg testosteronu dziennie. Oznacza to, iż przeciętny mężczyzna może zsyntezować 28 - 70 mg endogenicznego testosteronu tygodniowo. Jednakże, zanim będziemy kontynuować, potrzeba również podstawowej wiedzy na temat innych hormonów.

» Strona główna

» Produkty

» Cennik

» Kontakt

» Forum

» Doping

» Dieta

» Trening