Kontakt: steroidscent@gmail.com Ceny sterydów
STEROIDSCENTER - Centrum Informacji o Sterydach! sterydy doping kulturystyka anaboliki koksy ceny cykle opis steroid Androgeny i Lipido

Androgeny i Lipido


Częściową atrakcją stosowania sterydów anaboliczno - androgennych i prohormonów był znaczący wzrost pociągu seksualnego i seksualnej przyjemności. Ci czytelnicy, którzy brali androgeny, znają radość bycia poważnie podnieconym i podniesioną wrażliwość na pobudzenie seksualne. Minusem było załamanie się libido po cyklu, którego większość doświadczyła przez kolejne 2 do 12 tygodni następujących po odstawieniu androgenów. Jak bardzo było podniesione libido w czasie stosowania androgenów? Zaobserwuj kobietę, która przeprowadza cykle androgenów, kiedy jedzie na rowerze. W niektórych przypadkach jest to lepsze doświadczenie wojerystyczne niż scena striptizu w "Prawdziwych kłamstwach".

Przyjrzyjmy się seksualności z biologicznego punktu widzenia (wybaczcie, ale obrazki nie wydają się być odpowiednie).W mózgu znajduje się ogromna liczba receptorów, które nieustannie monitorują wewnętrzną biochemię. W niektórych przypadkach, specyficzne substancje aktywują receptory, które zmieniają zachowanie i wrażliwość. Androgeny aktywują lub stymulują receptory podwzgórza odpowiedzialne za aspekty preoptyczne. Odpowiedzialne są one za zwiększenie wrażliwości unerwienia sromu, co dostarcza namacalnych danych z obszaru łonowego. Te zmysły czynią nas łatwiejszymi do stymulacji (podniecenia). Zwiększona wrażliwość nie jest całą przystosowaniem się. Aktywność kory mózgowej jest inną częścią tej układanki. Neurotransmitery są związkami chemicznymi, których nasze neurony używają w celu komunikacji z innymi częściami naszego ciała. Dopamina jest neurotransmiterem, który jest uwalniany przez neurony w części przyśrodkowej podwzgórza w odpowiedzi na aktywność seksualną mężczyzn, taką jak podniecenie seksualne. Z kolei, erekcja wynika z aktywacji dopaminą receptora D-1 w mózgu. Dzieje się tak dzięki umiarkowanym poziomom dopaminy. Gdy jej zawartość wzrośnie ponad przeciętną, aktywowane są receptory D-2, co powoduje ejakulację.

Kiedy egzogeniczne postacie androgenów zostaną wprowadzone do organizmu, wzrasta poziom różnych peptydów aminokwasów. Te aminokwasy mogą działać jako neuromodulatory, które hamują lub przedłużają działanie neurotransmiterów. Włączając rolę dopaminy w seksie. Oznacza to, iż nasze receptory androgeniczne w korze mózgowej (i oczywiście powiązane mechanizmy odpowiedzi seksualnej) wysyłają i otrzymują sygnały lub impulsy do różnych miejsc, co wspomaga aktywność przetwarzania sensorycznego i behawioralnego, które utrzymują naszą zdolność do uprawiania seksu, jak również i pociąg seksualny. Kiedy ponadfizjologiczne poziomy androgenów zostają wprowadzone z zewnątrz, występuje nadmierna stymulacja receptorów w podwzgórzu i podległa im zwiększona produkcja neuromodulatorów. To w skrócie, czyni ludzi bardzo pobudzonymi w czasie pierwszych 3-8 tygodni cyklu androgenów. Po pewnym czasie...te receptory i obszary odpowiedzi seksualnej dostosowują się do tego podwyższonego poziomu i libido wraca do normy. Niestety poziom androgenów po cyklu jest nawet niższy niż przed cyklem ze względu na wymuszona androgenami supresje osi podwzgórze-przysadka-jądra. Wynikiem tego jest znieczulenie receptorów i tkanek erogennych. Dzieje się tak częściowo ze względu na podniesienie progu stymulacji nerwu sromowego (co zmniejszyłoby wrażliwość seksualną). Oczywiście, spadek uwalniania i przyjmowania dopaminy po cyklu mogą ograniczyć naszą zdolność i pragnienie uprawiania seksu. Wszystko to plus czynniki psychologiczne mogą, w niektórych przypadkach, prowadzić do braku zainteresowania seksualnego, a nawet do dysfunkcji erekcji.

Mimo że nie zauważyłem u nikogo żadnej stałej zmiany po cyklu w postaci dysfunkcji, jak na teraz, jest to możliwe. Wszystko to bardziej ze względu na czynniki psychologiczne niż biologiczne. W większości przypadków, stosowanie HCG i / lub Clomidu szybko przywróciło normalne zainteresowanie seksualne, jednak jestem pewien, że niektórzy szukali również pomocy psychologicznej.

Niektóre interesujące metody, które mogą szybko rozwiązać problem, są proste. L-Dopa jest prekursorem dopaminy i jest dostępna w sklepach ze zdrową żywnością sprzedających ziołowe parafarmaceutyki. Innym pomysłem pomagającym w usunięciu form 4-androstenediolu z łechtaczki, penisa i jąder jest użycie cyklodekstryny HPC. Środki liposomowe lub do stosowania miejscowego również działały, jednak niektórzy stwierdzili, ze lepiej byłoby szukać tych, które zawierałyby w swoim składzie alkohol. GH też pomaga w regeneracji receptorów, lecz w większości przypadków nie ma potrzeby jego stosowania. Nie jest to oczywiście sugestia. To tylko punkt dany do rozważania.

» Strona główna

» Produkty

» Cennik

» Kontakt

» Forum

» Doping

» Dieta

» Trening